ablakemelő motor 1C0959812A 03E
Ez a termék nem vásárolható meg.
Kérjük, érdeklődjön nálunk a 10 évnél idősebb járművekhez elérhető autóalkatrészekről
Elérhetőség:Már nem elérhető
Alkatrészszám1C0959812A 03E1C0 959 812 A 03EGyártóGenuine Volkswagen group partGarancia24 hónapTömeg0,80 kg
Important notes
right
right rear
Fitment
This part fits into 19 vehicle models. Check the section "Fit these cars"
L0RRight-hand drive
6XCExterior mirrors: power-adjustable
5D1Carrier frequency 433.92 MHz-434.42 Mhz
5D2Carrier frequency 315 MHz
0A24 doors
Kategória kódERC
Dimenzió4 x 19,8 x 12,7
100%-BAN EREDETI ÚJ ALKATRÉSZEK