csipesz 1H0867199A Q70
csipesz 1H0867199A Q70
Ez a termék nem vásárolható meg.
Kérjük, érdeklődjön nálunk a 10 évnél idősebb járművekhez elérhető autóalkatrészekről
Elérhetőség:átmenetileg nem elérhető
Alkatrészszám1H0867199A Q701H0 867 199 A Q70GyártóGenuine Volkswagen group partGarancia12 hónapTömeg0,00 kg
csipesz 1H0867199A Q70
Fitment
This part fits into 41 vehicle models. Check the section "Fit these cars"
Additional informations
PR-CODE   Informations
0V5Pune manufacturing sequence
0V7Pune manufacturing sequence (Export)
K8BNotchback
K8DWagon/Avant
6M0Without tie down straps/net/pocket
1X0Front wheel drive
Termékleírás
GyártóGenuine Volkswagen group part
HS kód3926909790
Kategória kódNNH
Dimenzió2,4 x 3 x 2,4
100%-BAN EREDETI ÚJ ALKATRÉSZEK
2 év nemzetközi gyári garancia.
Szállítás világszerte több mint 160 országba
Válassza ki a piacot
BR
Brazil
MEX
Mexico
RDW
Europe
USA
United States
SVW
Shanghai
ZA
South Africa
Gyártó Modell
Audi 100/Avant/Quattro 4A 1994
Audi A6/S6/Avant/Quattro 4A 2019 -
Audi A7 Sportback 4K 2019 -
Skoda Rapid (India) 5J 2012-
Skoda Rapid NA (2012 - 2022)
Skoda Superb 3U 2002-2008 Sedan
Volkswagen Ameo 63 2017-2020
Volkswagen Golf 1H 1992-1994
Volkswagen Golf 1H 1993-1998 Variant/Syncro
Volkswagen Golf 1H 1994
Volkswagen Golf 1H 1997-1999 Variant
Volkswagen Golf Cabriolet 1E 1994-1998
Volkswagen Golf Cabriolet 1E 1998-2002
Volkswagen Golf Cabriolet 1V 2002
Volkswagen Passat 31 1992-1993
Volkswagen Passat 3A 1994-1997
Volkswagen Passat 3A 1994-1997 Syncro