Rögzítő, forgó 893201687B
Rögzítő, forgó 893201687B
Kérjük, érdeklődjön nálunk a 10 évnél idősebb járművekhez elérhető autóalkatrészekről
Elérhetőség:kezelési idő 14-21 nap
Alkatrészszám893201687B893 201 687 BGyártóGenuine Volkswagen group partsGarancia12 hónapTömeg0,01 kg
Rögzítő, forgó 893201687B
1E1
Fitment
This part fits into 35 vehicle models. Check the section "Fit these cars"
Additional informations
PR-CODE   Informations
MW84-cylinder SI engine 1.8 l/110 kW (20V) turbo base engine is T0L/T16/T6V/T63/TK2/T0Z
T0B4-cylinder SI engine 1.6 l unit 06B.2 (aluminum)
T0D5-cylinder SI engine 2.3 l unit 066.G
T7T6-cylinder SI engine 2.4 l unit 078.7
1VHInstallation parts for six-cylinder engine
T6V4-cylinder SI engine 1.8 l unit 06B.A
T0F4-cylinder SI engine 2.0 l unit 06B.E (aluminum)
MK64-cylinder SI engine 2.0 l/85 kW base engine is T04/T10/T11/T51
1VGInstallation parts for four-cylinder engine
T104-cylinder SI engine 2.0 l unit 06B.J
T7F6-cylinder SI engine 2.8 l unit 078.2
T5T6-cylinder diesel engine 2.5 l unit 059.B
L0LLeft-hand drive
L0RRight-hand drive
M706-cylinder SI engine 2.8 l/142 kW (V6) 5V, LEV base engine is T7F
T1K6-cylinder diesel engine 2.5 l unit 059.E
M3E8-cylinder SI engine 4.0 l/202 KW (32V) WR8 base engine is T9H
0F2Fuel system for SI engine
T156-cylinder SI engine 3.0 l unit 06C.B (aluminum)
T798-cylinder SI engine 4.2 l unit 079.C (aluminum)
1X1Four wheel drive
T7Z6-cylinder SI engine 2.7 l unit 078.8
1VJInstallation parts for eight-cylinder engine
MT05-cylinder SI engine 2.3 l/125 kW (20V) (VR5) base engine is T0D
MW64-cylinder SI engine 1.6 l/75 kW with MPI base engine is T0B/T53/TC3/TL2
T7S8-cylinder SI engine 4.2 l unit 077.2 (aluminum)
0F3Fuel system for diesel engine
T9H8-cylinder SI engine 4.0 l unit 07D.1 (aluminum)
MT16-cylinder SI engine 2.8 l/142 kW (30V) base engine is T7F