Borítókék 8D0857785A 13F
Borítókék 8D0857785A 13F
Ez a termék nem vásárolható meg.
Kérjük, érdeklődjön nálunk a 10 évnél idősebb járművekhez elérhető autóalkatrészekről
Elérhetőség:Már nem elérhető
Alkatrészszám8D0857785A 13F8D0 857 785 A 13FGyártóGenuine Volkswagen group partGarancia24 hónapTömeg0,02 kg
Borítókék 8D0857785A 13F
Important notes
left and right
Round
Fitment
This part fits into 27 vehicle models. Check the section "Fit these cars"
Additional informations
PR-CODE   Informations
8D0.
K8BNotchback
K8SSports sedan
Termékleírás
GyártóGenuine Volkswagen group part
HS kód8708299090
Kategória kódKTI
Dimenzió2 x 8 x 7,5
100%-BAN EREDETI ÚJ ALKATRÉSZEK